updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Atak Nożownika

Wyróżniony Atak Nożownika fot. KSP

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o atak z nożem na konkubinę. Jak ustalili funkcjonariusze, Wiesław S. mając prawie trzy promile, w trakcie awantury domowej zranił kobietę. Okazało się, że mężczyzna zrobił to, bo konkubina nie chciała dać mu pieniędzy na papierosy i alkohol.

Oficerowie śledczy z komendy, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili 52-latkowi zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Wiesław S. ma również nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do kobiety.

 

Całe zdarzenie wydarzyło się na Pradze Północ. Po południu policjanci udali się na miejsce, gdzie kobieta miała zostać zraniona nożem przez konkubenta. W lokalu funkcjonariusze od razu zatrzymali podejrzanego Wiesława S. Okazało się, że w trakcie awantury domowej mężczyzna zaatakował nożem konkubinę, ponieważ ta nie chciała dać mu pieniędzy na papierosy i alkohol. Wezwana karetka pogotowia zabrała zranioną kobietę do szpitala.

52-latek trafił do policyjnej celi. Śledczy z Pragi Północ, zebrali materiał dowodowy i przedstawili Wiesławowi S. zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora 52-latek został objęty dozorem policyjnym. Mężczyzna ma też nakaz opuszczania mieszkania i zakaz zbliżania się do kobiety. Za to przestępstwo może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation