updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Napadł na nastolatka

Napadł na nastolatka KSP/Praga Północ

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali sprawcę napadu na 17-latka.

Jak ustalono, mężczyzna groził pokrzywdzonemu użyciem noża, doprowadzając go do stanu bezbronności, po czym ukradł 50 złotych i telefon komórkowy. 33-latek trafił do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju. Rafał J. został objęty dozorem policyjnym. Za ten czyn grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Do 17-latka wracającego ze szkoły, na ulicy, podszedł mężczyzna i zażądał pieniędzy. Po chwili zagroził użyciem noża po czym ukradł 50 złotych i telefon komórkowy. Kryminalni z północno praskiej komendy ustalili i zatrzymali podejrzanego mężczyznę, którym okazał się Rafał J.

33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego, mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju. Rafał J. został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl