updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Wpadli z narkotykami

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Wpadli z narkotykami fot. Komenda Stołeczna Policji

Piaseczyńscy wywiadowcy zatrzymali cztery osoby , które miały przy sobie środki odurzające. Kompletnie zaskoczonych, siedzących w pojeździe mężczyzn funkcjonariusze zatrzymali przy ulicy Modrzewiowej w Piasecznie. Policjanci ustalają teraz, gdzie kupowali narkotyki, a także, czy zajmowali się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wywiadowcy z Piasecznia od pewnego czasu obserwowali rejon ulicy Modrzewiowej. Zachodziło bowiem podejrzenie, że młodzi mężczyźni, którzy często tam podjeżdżają BMW mogą mieć narkotyki.

Wczoraj tuż po 13.00 funkcjonariusze obserwowali ten rejon. W pewnym momencie zauważyli pojazd marki BMW a w nim młodych mężczyzn, których podejrzewali o posiadanie narkotyków. Kiedy stróże prawa podeszli do nich i okazali legitymacje służbowe, legitymowane osoby odrzuciły woreczki foliowe z nieznaną zawartością. Nie umknęło to jednak czujnym funkcjonariuszom, którzy zabezpieczyli te torebki Jedną z białym proszkiem a drugą z brunatnym suszem.

19-letni Konrad K., 22 –letni Kamil M., 20-letni Konrad K. i 22-letni Mariusz A. zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę. Badanie wykazało, że biała substancja to amfetamina o wadze 6,32 grama a druga substancja to pochodna marihuany o wadze 32,44 grama.

Policjanci ustalają teraz, gdzie mężczyźni kupowali narkotyki, a także czy zajmowali się ich rozprowadzaniem. Już wkrótce zajmie się nimi sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl