updated 4:55 PM CEST, Jun 26, 2019
A+ A A-

Zabójca ukrywał się w... wersalce

Zabójca ukrywał się w... wersalce fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego otrzymali informację o zgonie pobitego mężczyzny, który przewieziony został do szpitala. Dzięki natychmiast podjętym czynnościom operacyjnym, już następnego dnia rano udali się do miejsca zamieszkania Marcina F. Gdy kryminalni stanęli w drzwiach, zobaczyli kobietę zamykającą wersalkę, a w niej chowającego się mężczyznę. Policjanci zatrzymali 21-latka. Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa, a sąd aresztował na trzy miesiące.

W zeszłym tygodniu policjanci z Izabelina otrzymali zgłoszenie awantury, do której doszło na jednej z posesji w Hornówku. Z przekazanych policjantom informacji wynikało, że pokrzywdzony został pobity przez nieznanego mężczyznę. Gdy policjanci dojechali na miejsce, sprawcy już nie było. Uciekł z miejsca zdarzenia. W tym czasie została wezwana karetka pogotowia, która udzieliła pomocy pokrzywdzonemu. Mężczyzna został przewieziony przez pogotowie do szpitala, a funkcjonariusze ustalili okoliczności zajścia.

Następnego dnia kryminalni ze Starych Babic otrzymali informację o zgonie mężczyzny w szpitalu. Dzięki podjętym czynnościom operacyjnym, już następnego dnia rano udali się do miejsca zamieszkania Marcina F. Gdy kryminalni stanęli w drzwiach mieszkania, zobaczyli kobietę zamykającą wersalkę, a w niej chowającego się mężczyznę. Policjanci zatrzymali 21-latka. Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa, a sąd aresztował na trzy miesiące. Za popełnienie tego przestępstwa, grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation