updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Zabił matkę, zgłosił się na komendę

Zabił matkę, zgłosił się na komendę fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Mokotowa zatrzymali 18-latka podejrzewanego o zabójstwo matki. Mężczyzna dwa dni temu sam zgłosił się do komendy. Do zbrodni doszło w mieszkaniu na terenie dzielnicy. Dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Dwa dni temu do siedziby komendy, przy ulicy Wita Stwosza zgłosił się mężczyzna, który stwierdził, że zabił swoją matkę. Do zbrodni miało dojść w mieszkaniu na terenie Mokotowa. Policjanci, którzy pojawili się tam, znaleźli zwłoki 44-letniej kobiety.Na miejsce natychmiast została skierowana grupa śledczych, którzy w obecności prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca i zwłok.

Mundurowi zatrzymali 18-latka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Teraz sprawą zajmuje się mokotowska prokuratura. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl