updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Skuteczny pościg za włamywaczami

Skuteczny pościg za włamywaczami fot. Komenda Stołeczna Policji

Tylko kilka minut wystarczyło policjantom z północnopraskiej patrolówki, aby zatrzymać trzech podejrzanych o kradzież z włamaniem do sklepu monopolowego. W bezpośrednim pościgu, policjanci zatrzymali najpierw dwóch podejrzanych. Dosłownie po kilku minutach funkcjonariusze zatrzymali trzeciego podejrzanego.

Po zebraniu materiału dowodowego, cała trójka usłyszała zarzuty wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem. Decyzją prokuratora, Seweryn S. Michał B. i Adrian D. zostali objęci dozorem policyjnym.

Czujni policjanci z północnopraskiej patrolówki w trakcie służby, około 4.00 nad ranem, zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy na ich widok wybiegli ze sklepu monopolowego i rozpoczęli ucieczkę. Funkcjonariusze podejrzewali, że coś jest nie tak. Natychmiast ruszyli w pościg za podejrzewanymi osobami. Po chwili dwóch mężczyzn było w ich rękach. Zaraz po nich, dzięki rysopisowi, wpadł trzeci. Okazało się, że trzej mężczyźni chwilę wcześniej włamali się do sklepu, skąd ukradli alkohol.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, po zebraniu materiału dowodowego przedstawili 18-letnim Sewerynowi S. i Michałowi B. oraz 17-letniemu Adrianowi D. zarzuty wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem. Decyzją prokuratora, cała trójka została objęta dozorem policyjnym. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl