updated 3:24 PM CET, Jan 23, 2018
A+ A A-

Pijana za kierownicą

Wyróżniony Pijana za kierownicą

Najpierw miała pić alkohol z koleżankami w samochodzie, a później odwieźć je do domu. Podróż jednak zakończyła niszcząc dwa zaparkowane auta. 18-latka i jej pasażerki trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Dąbrowa. 18-letnia Martyna Dz. kierująca volkswagenem golfem wjechała w tył jednego samochodu z taka siłą, że uderzone auto wjechało w forda galaxy stojącego przed nim. Kierująca i pasażerka trafiły do szpitala. Badanie elektronicznym urządzeniem na obecność alkoholu w organizmie potwierdziło, że obie kobiety były pod jego wpływem. Policjanci przesłali do analizy laboratoryjnej krew pobraną od kierującej oraz 22-letniej pasażerki.

Funkcjonariusze ustalili, że w samochodzie była jeszcze jedna kobieta, która uciekła z miejsca zdarzenia. W czasie kiedy policjanci rozmawiali z ratownikami medycznymi ustalając obrażenia kobiet, na oddział ratownictwa zgłosiła się 18-latka, która poinformowała, że doznała stłuczenia miednicy. Kiedy policjanci zaczęli pytać ją o okoliczności - przyznała, że była pasażerką samochodu, który brał udział w zdarzeniu drogowym w miejscowości Dąbrowa.

Policjanci zabezpieczyli samochód i przeprowadzili oględziny. Dalsze czynności uzależnione są od wyników badań krwi oraz obrażeń pasażerki.
Źródło: http://olsztyn.com.pl

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C