A+ A A-

Zatrzymany za zabójstwo

Zatrzymany za zabójstwo fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci podlegli nowodworskiej komendzie zatrzymali 30-letniego Arkadiusza L., mieszkańca gm. Nasielsk, który podejrzany jest o dokonanie zabójstwa 55-letniej kobiety.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło podczas awantury w jednym z mieszkań na terenie Zakroczymia. Podejrzanemu grozi nawet dożywocie.

W miniony wtorek policjanci z nowodworskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Zakroczymiu. Na miejscu mundurowi ustalili, że 30-letni mężczyzna w trakcie awantury z kobietami prawdopodobnie zadał im ciosy nożem. W wyniku zajścia 55-latka poniosła śmierć na miejscu, a 31-latka z obrażeniami ciała trafiła pod opiekę lekarza. Napastnik zbiegł z miejsca tragedii przed przybyciem funkcjonariuszy.

Mundurowi natychmiast przystąpili do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania mężczyzny. Dzięki intensywnym poszukiwaniom podejrzany został wczoraj zatrzymany na terenie gm. Nasielsk.

30-letni Arkadiusz L. trafił do celi. Aktualnie śledczy wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia oraz motywy działania podejrzanego.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C