updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Z promilami i bez uprawnień

Z promilami i bez uprawnień fot. Komenda Stołeczna Policji

Po pościgu zatrzymano 22-letniego kierowcę opla. Mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał prawa jazdy. Policjantom tłumaczył, że na jazdę zdecydował się, gdyż pasażer samochodu, a zarazem jego właściciel był pijany.

 

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Otwocku, którzy pełnili wczoraj służbę na drodze wojewódzkiej numer 801 w miejscowości Radwanków, zauważyli opla, którego kierowca miał wyraźny problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy.

Kierowca samochodu zlekceważył wydany mu nakaz do zatrzymania. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg, który już po kilku minutach zakończył się zatrzymaniem pojazdu. Za kierownicą opla siedział 22- latek, który, jak się po chwili okazało, nie posiadał prawa jazdy, natomiast w swoim organizmie miał niemal 2 promile alkoholu.

Mężczyzna próbował tłumaczyć funkcjonariuszom, że zdecydował się siąść za kierownicą, gdyż pasażer samochodu, a zarazem właściciel opla był za bardzo pijany. Mężczyzna trafił do otwockiej celi. Po wytrzeźwieniu odpowie nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu, ale także za jazdę bez odpowiednich uprawnień.

Please provide full Credentials Infomation