updated 8:56 AM CEST, May 18, 2019
A+ A A-

Wpadli podczas rejestracji

Wpadli podczas rejestracji fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą w Otwocku zatrzymali 2 mężczyzn, którzy na podstawie sfałszowanej dokumentacji próbowali w jednym z wydziałów komunikacji zarejestrować audi.

Zakuci w kajdanki mężczyźni wprost z urzędu trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze oprócz licznych dokumentów zabezpieczyli w tej sprawie także sabba, który jak ustalono kilka dni wcześniej, również na podstawie sfałszowanych dokumentów, otrzymał polskie tablice rejestracyjne.

Przed kilkoma dniami wydarzenia w jednym z urzędów komunikacji miały dynamiczny przebieg. Policjanci z otwockiego referatu do walki z przestępczością gospodarczą „namierzyli" tam dwóch mieszkańców powiatu otwockiego, którzy byli podejrzewani o to, że przed tygodniem na podstawie sfałszowanej dokumentacji zarejestrowali sabba.

35 i 24-letni mieszkańcy powiatu otwockiego zostali zatrzymani. Przy mężczyznach funkcjonariusze zabezpieczyli dokumenty, na podstawie których próbowali zarejestrować kolejny samochód - tym razem audi. Po sprawdzeniu okazało się, że dokumenty, tak jak w przypadku sabba, były sfałszowane.

Policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli już w tej sprawie sabba, który trafił na policyjny parking depozytowy.

Mundurowi z Otwocka sprawę uważają za rozwojową. Nie wykluczone, że zatrzymani mogą także odpowiadać za inne przestępstwa związane z legalizacją pojazdów wprowadzanych na drogi naszego kraju na podstawie fałszywych dokumentów.

Please provide full Credentials Infomation