updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Kryminalni zabezpieczyli ponad 110 gramów marihuany

Kryminalni zabezpieczyli ponad 110 gramów marihuany fot. Komenda Stołeczna Policji

Bielańscy kryminalni zatrzymali 23-letniego Adama S., u którego w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających. Zatrzymany usłyszał zarzut za posiadanie ponad 110 gramów marihuany. Wobec mężczyzny sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zajmujących się przestępczością narkotykową bielańskich kryminalnych dotarła informacja o powiązaniach Adama S. z tym środowiskiem. Policjanci przeprowadzili szereg czynności operacyjnych, które potwierdziły posiadane przez nich informacje.

W mieszkaniu, w którym przebywał Adam S. policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. 29-latek został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. Podczas przeprowadzonych badań stwierdzono, że zabezpieczone narkotyki to marihuana o wadze ponad 110 gramów.

Po zatrzymaniu Adam S. został umieszczony w policyjnym areszcie. W prokuraturze usłyszał zarzut za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl