updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Zlikwidowano nielegalne punkty gier

Zlikwidowano nielegalne punkty gier fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą otwockiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej II z Warszawy, sprawdzili siedem lokali gastronomicznych, gdzie w dwóch z nich zabezpieczyli łącznie, aż 9 automatów do gier hazardowych działających bez wymaganych zezwoleń.

Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą z KPP w Otwocku, wspólnie z funkcjonariuszami z Urzędu Służby Celnej II w Warszawie, ustalili podczas przeprowadzonych w dniu wczorajszym kontroli, że w dwóch z siedmiu kontrolowanych placówek gastronomicznych, w których znajdowały się automaty do gier losowych na terenie miasta Karczew i Otwock organizowane są nielegalne gry hazardowe.

W lokalu znajdującym się na jednym z osiedli mieszkaniowych w Karczewie zabezpieczono 3 takie urządzenia, natomiast w centrum Otwocka takich automatów do gier losowych zabezpieczono kolejnych 6.

Łącznie 9 zabezpieczonych automatów przetransportowano do magazynów Urzędu Celnego II w Warszawie.

Wobec właścicieli lokali, w których znajdowały się te urządzenia wszczęto już postępowanie karno-skarbowe.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl