Logo
Wydrukuj tę stronę

Zlikwidowano nielegalne punkty gier

Zlikwidowano nielegalne punkty gier fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą otwockiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej II z Warszawy, sprawdzili siedem lokali gastronomicznych, gdzie w dwóch z nich zabezpieczyli łącznie, aż 9 automatów do gier hazardowych działających bez wymaganych zezwoleń.

Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą z KPP w Otwocku, wspólnie z funkcjonariuszami z Urzędu Służby Celnej II w Warszawie, ustalili podczas przeprowadzonych w dniu wczorajszym kontroli, że w dwóch z siedmiu kontrolowanych placówek gastronomicznych, w których znajdowały się automaty do gier losowych na terenie miasta Karczew i Otwock organizowane są nielegalne gry hazardowe.

W lokalu znajdującym się na jednym z osiedli mieszkaniowych w Karczewie zabezpieczono 3 takie urządzenia, natomiast w centrum Otwocka takich automatów do gier losowych zabezpieczono kolejnych 6.

Łącznie 9 zabezpieczonych automatów przetransportowano do magazynów Urzędu Celnego II w Warszawie.

Wobec właścicieli lokali, w których znajdowały się te urządzenia wszczęto już postępowanie karno-skarbowe.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Realizacja i wykonanie Fanaberie - tworzymy przestrzeń w sieci.