updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Przyznał się do włamania

Przyznał się do włamania fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Ursynowa przedstawili wczoraj 18-latkowi zarzut za włamanie. Mężczyzna sam zgłosił się do komisariatu, po tym jak kilka dni wcześniej włamał się do piwnicy swojego sąsiada i ukradł z niej różne przedmioty. Po spędzeniu nocy w policyjnym areszcie tłumaczył funkcjonariuszom, że potrzebował pieniędzy, tym bardziej, że niedawno się zaręczył. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Policjanci o włamaniu zostali powiadomieni kilka dni przed świętami. Z relacji zgłaszającego mężczyzny wynikało, że sprawca wyjął z zawiasów drzwi, a następnie ukradł znajdujące się w piwnicy przedmioty. Jego łupem padły między innym artykuły budowlane, części do roweru oraz elementy elektryczne.

Policjanci przedstawili już zarzuty podejrzanemu o to przestępstwo. Mężczyzna sam zgłosił się do komisariatu, wcześniej informując o tym, co zrobił właściciela piwnicy i jednocześnie swojego sąsiada. 18-latek tłumaczył funkcjonariuszom, że zrobił to ponieważ miał problemy finansowe. Wszystkie skradzione przedmioty wróciły do pokrzywdzonego. Za włamanie kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Please provide full Credentials Infomation