updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Z narkotykami i bez prawa jazdy

Z narkotykami i bez prawa jazdy fot. Komenda Stołeczna Policji

Mokotowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli amfetaminę, a 30-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał.

Funkcjonariusze nałożyli także na niego mandat karny, ponieważ wsiadł za kierownicę opla bez prawa jazdy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

Kilka minut przed 10.00 mundurowi na ulicy Puławskiej zatrzymali do kontroli opla, którym poruszało się trzech młodych mężczyzn. Policjanci postanowili sprawdzić, czy osoby te nie posiadają środków odurzających lub innych zabronionych substancji. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie mają takich przy sobie. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili kierującego, w kieszeni jego kurtki znaleźli torebkę z białym proszkiem. Po zbadaniu tej substancji okazało się, że jest to amfetamina.

Policjanci zatrzymali 30-latka za posiadanie narkotyków. Okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Mundurowi ukarali go za to wykroczenie mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Wczoraj funkcjonariusze przedstawili mu także zarzut za posiadanie amfetaminy. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Please provide full Credentials Infomation