updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Areszt za znęcanie się nad mężem

Areszt za znęcanie się nad mężem fot. sxc.hu

Policjanci z Woli zatrzymali kobietę, która utrudniała mężowi wyjście z mieszkania i groziła pozbawieniem życia. 28-letnia Zofia B. od kilku miesięcy znęcała się nad mężem, wszczynała awantury, biła go metalową rurą od odkurzacza po całym ciele, dusiła, gryzła a podczas jednej z awantur ugodziła go nożem w udo.

Kobieta usłyszała już zarzuty karne, sąd zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Policjanci zostali skierowani na interwencję domową. Zgłoszenie pochodziło od zaniepokojonych krzykami i wołaniem o pomoc sąsiada. Na miejscu, we wskazanym przez świadków mieszkaniu, mundurowi zastali kobietę i mężczyznę. Wszystko wskazywało na to, że agresywna kobieta po raz kolejny nie chciała wypuścić z mieszkania swojego męża.

Od kilku miesięcy znęcała się fizycznie i psychicznie nad mężczyzną. Wszczynała awantury, ubliżała, wielokrotnie biła go metalową rurą od odkurzacza po całym ciele, dusiła i drapała a podczas jednej z awantur ugodziła go nożem w udo.

28-latek został przewieziony do wolskiej Komendy, gdzie złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wniosek o ściganie żony. Zofia B. usłyszała zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad mężem. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za ten czyn grozi kra do 5 lat więzienia.

Please provide full Credentials Infomation