updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Zatrzymani za handel heroiną

Zatrzymani za handel heroiną fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z ursynowskiego komisariatu zatrzymali trzy osoby, które odpowiedzą za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilka porcji heroiny oraz elektroniczną wagę.

W ich ręce trafił mężczyzna podejrzany o handel środkami odurzającymi oraz dwie osoby, które usłyszały zarzuty za ich posiadanie. Może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ursynowskiego komisariatu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację o mieszkańcu dzielnicy, który prawdopodobnie handluje heroiną. Dzięki pracy operacyjnej funkcjonariuszy w ich ręce wpadły osoby, które zostały przyłapane na próbie takiej narkotykowej transakcji.

Policjanci na klatce schodowej bloku zatrzymali Łukasz B. oraz Sebastiana K. Na widok stróżów prawa jeden z mężczyzn odrzucił zawiniątko, w którym jak się potem okazało znajdowała się heroina. Potem funkcjonariusze weszli do mieszkania, gdzie według ich ustaleń miała przebywać osoba podejrzewana o handel środkami odurzającymi. Tam zabezpieczyli kolejne zawiniątka z brązową substancją i białym proszkiem oraz elektroniczną wagę. W ręce policjantów trafił również Marcin M.

Policjanci po zebraniu materiału w tej sprawie przedstawili zarzuty mężczyznom. 42-letni Marcin M. jest podejrzany o posiadanie heroiny oraz handel nią jako przypadek mniejszej wagi. Łukasz B. oraz Sebastian K. odpowiedzą z posiadanie narkotyków. Może im grozić kara do 3 lat więzienia.

Please provide full Credentials Infomation