updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Areszt za znęcanie się nad bliskimi

Kolejną osobę podejrzaną o znęcanie się nad bliskimi zatrzymali mokotowscy policjanci. Jego ofiary, które zdecydowały się opowiedzieć o wszystkim mundurowym doświadczyły przemocy psychicznej.

40-latek usłyszał już zarzut, a sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował go na trzy miesiące. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Mundurowi otrzymali wezwanie dotyczące awantury domowej. Kiedy pojawili się pod wskazanym adresem zgłaszająca czekała na patrol przy bloku. Z relacji kobiety wynikało, że w mieszkaniu znajduje się jej syn, który zachowuje się agresywnie wobec domowników. Mężczyzna miał używać wobec niej wulgarnych słów oraz grozić jej śmiercią.

Policjanci zatrzymali Macieja Ś. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że 40-latek znęcał się psychicznie także nad swoją siostrą. Jego ofiary zdecydowały się opowiedzieć o wszystkim mundurowym i złożyły w komendzie zawiadomienia.

Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut. Jest podejrzany o znęcanie się nad matką i siostrą. Prokurator po zapoznaniu się ze sprawą wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 40-latka, do którego sąd się przychylił. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl