updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Zatrzymany za próbę zabójstwa ojca

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał w prokuraturze Piotr B. zatrzymany przez mokotowskich policjantów. Mężczyzna zaatakował swojego ojca, zadając mu liczne ciosy, a potem jak ustalili funkcjonariusze pozostawił nieprzytomnego w mieszkaniu z ulatniającym się gazem z kuchenki.

W ręce mundurowych trafiła także Ewelina O., która będąc na miejscu zdarzenia nie wezwała pomocy do 59-latka. 30-latkowi, który został już tymczasowo aresztowany przez sąd może grozić kara nawet dożywocia.

Do zdarzenia doszło w piątek. Jak ustalili policjanci, Piotr B. razem ze swoją znajomą Eweliną O. pojawił się w mieszkaniu ojca około 23.00. Tam doszło do sprzeczki, podczas której 30-latek zaczął bić mężczyznę. Piotr B. prawdopodobnie zadał mu cios nożem, a potem pozostawił nieprzytomnego w mieszkaniu, z zapalonym palnikiem na kuchence gazowej. Kobieta miała w trakcie tego zdarzenia przebywać w sąsiednim pokoju.

Informacja o tym, że w mieszkaniu, w którym ulatnia się gaz znajduje się zakrwawiony mężczyzna dotarła do policjantów nad ranem, kiedy pojawili się tam pracownicy pogotowia gazowego. Na miejsce została wezwana karetka, która przewiozła 59-latka do szpitala. Mundurowi natychmiast przystąpili do wyjaśniania okoliczności tego zdarzenia, a dzięki zdobytym informacjom mężczyzna mogący mieć z nim związek oraz jego znajoma znaleźli się w ich rękach jeszcze tego samego dnia.

Policjanci doprowadzili kobietę i mężczyznę do prokuratury, gdzie obydwoje usłyszeli zarzuty. 27-letnia Ewelina O. odpowie za to, że nie wezwała pomocy do pokrzywdzonego mężczyzny, za co może jej grozić kara do 3 lat więzienia. 30-letni Piotr B. usłyszał zarzut za usiłowanie zabójstwa. Prokurator wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie, do którego sąd się przychylił. Teraz może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl