updated 2:51 PM CET, Dec 15, 2017
A+ A A-

Matka z 3 promilami opiekowała się synem

Matka z 3 promilami opiekowała się synem fot. sxc.hu

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miała matka, która opiekowała się 2-letnim synkiem. Policję wezwał pracownik socjalny, który przyszedł na kontrolę do mieszkania. Funkcjonariusze z Żoliborza zatrzymali nietrzeźwą kobietę. Chłopiec trafił pod opiekę dziadka, a 34-letnia matka do policyjnego aresztu.

Oficer dyżurny żoliborskiego komisariatu został poinformowany przez pracownika socjalnego, że w mieszkaniu przy ulicy Wojska Polskiego przebywa nietrzeźwa kobieta wraz z 2-letnim synem. Z relacji świadków wynikało, że kobieta od kilku dni piła alkohol.

Na miejsce natychmiast przyjechali mundurowi. Funkcjonariusze zatrzymali Annę A. i sprawdzili stan jej trzeźwości. Kobieta miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. W mieszkaniu był 2-letni chłopiec. Dzieckiem zaopiekował się dziadek. Nietrzeźwa matka został przewieziona do policyjnego aresztu. Kobiecie już został przedstawiony zarzut za to, że mając obowiązek opieki nad synem dopuściła do przebywania 2-letniego chłopca w okolicznościach niebezpiecznych dla jego zdrowia.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C