updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Zerwał kobiecie łańcuszek

Zerwał kobiecie łańcuszek fot. Komenda Stołeczna Policji

Dzięki pracy operacyjnej policjantów z wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko życiu i zdrowi został zatrzymany 39-letni Artur Ś. Mężczyzna na warszawskiej ulicy Skorochód-Majewskiego zaatakował kobietę, której zerwał z szyi łańcuszek.

39-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godz. 13:00 na ul. Skorochód-Majewskiego. Do wracającej do domu kobiety podbiegł od tyłu mężczyzna, który najpierw uderzył ją w głowę, a następnie zerwał jej z szyi złoty łańcuszek i uciekł.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć jeden z mieszkańców dzielnicy. 39-latek został zatrzymany w swoim mieszkania i trafił do komendy. Śledczy przedstawili mu zarzut za popełnione przestępstwo. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl