updated 10:20 AM CEST, May 27, 2019
A+ A A-

Zlikwidowana domowa uprawa konopi

Zlikwidowana domowa uprawa konopi fot. Komenda Stołeczna Policji

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową namierzyli domową uprawę marihuany. Jej właścicielem okazał się 32-latek. Mężczyzna hodował konopie w specjalnie przygotowanym namiocie, wyposażonym w oświetlenie i wentylację.

Funkcjonariusze zatrzymali Krzysztofa G. i przedstawili mu już zarzuty. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych wpadli na trop domowej uprawy marihuany. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że pewien 32-latek w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie uprawia krzewy konopi indyjskich. Stróże prawa po zgromadzeniu niezbędnych informacji odwiedzili blok, w którym mieszkał Krzysztof G.

W jednym z pokoi policjanci ujawnili specjalnie przygotowany namiot, wyposażony w oświetlenie i wentylację. Znajdowały się w nim 33 doniczki z krzewami konopi. Na miejsce została wezwana grupa dochodzeniowo-śledcza z komendy, przy ulicy Grenadierów. Funkcjonariusze zabezpieczyli rośliny, lampy, filtry powietrza, nawozy oraz inne przedmioty do uprawy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się policjanci z Pragi Południe. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał pozwolił im na przedstawienie 32-latkowi zarzutów. Krzysztof G. odpowie za upraw konopi oraz udzielanie narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Please provide full Credentials Infomation