updated 4:28 PM CEST, Jun 18, 2019
A+ A A-

Syn podejrzewany o znęcanie się nad ojcem

Syn podejrzewany o znęcanie się nad ojcem fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z posterunku w Celestynowie zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad swoim niemal 80-letnim ojcem. Z zebranych informacji wynika, że syn zabierał ojcu pieniądze i bił go, gdy ten odmawiał. Podczas jego ostatniej wizyty zniszczył mu wyposażenie mieszkania.

Przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z posterunku w Celestynowie zostali wezwani do jednego z domów na terenie gminy, gdzie miało dojść do zniszczenia mienia. Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu niemal 80-letniego mężczyzny powybijano okna, rozbito nowy telewizor, powyrywano i potłuczono żyrandol i inne oświetlenie. Jak się okazało podejrzewanym o dokonanie tego czynu był 38-letni syn poszkodowanego. Ponadto policjanci z Celestynowa ustalili, że staruszek jest systematycznie okradany, bity i zastraszany.

W związku z tym mundurowi zdecydowali się na natychmiastowe zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o znęcanie się nad swoim ojcem.

38-latek odpowie teraz przed sądem. Przestępstwo znęcania się nad najbliższym członkiem rodziny zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Please provide full Credentials Infomation