updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Poszukiwani trafią do zakładów karnych

Poszukiwani trafią do zakładów karnych fot. Komenda Stołeczna Policji

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Choć 49-latek wyskoczył przez okno i podjął próbę ucieczki, to po chwili wpadł w ręce dzielnicowych z Józefowa. Natomiast 31-latek zatrzymany przez otwockich kryminalnych poszukiwany był listem gończym. Jest on podejrzewany o dokonanie co najmniej pięciu napadów rabunkowych. Jego ofiarami były kobiety wychodzące z dworców kolejowych.

Podczas służby dzielnicowi z komisariatu w Józefowie po raz kolejny postanowili sprawdzić prawdopodobne miejsce przebywania poszukiwanego 49-latka. Podchodząc do budynku, jeden z dzielnicowych zauważył wyskakującego przez okno mężczyznę. Pomimo podjętej przez niego próby ucieczki, po chwili został on zatrzymany. Uciekającym okazał się właśnie poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności 49-latek.

Także następnego dnia policjanci z wydziału kryminalnego z Otwocka, ustalili miejsce przebywania poszukiwanego listem gończym 31-latka. Został on zatrzymany w jednym z gospodarstw rolnych na terenie powiatu mińskiego.

Zatrzymany 31-latek podejrzewany jest o dokonanie co najmniej pięciu napadów rabunkowych. Jego ofiarami były kobiety opuszczające tereny stacji kolejowych w Otwocku. Kobietom wyrywane były torebki, a te które stawiały opór i broniły swojej własności, były obezwładniane. Na najbliższe trzy miesiące mężczyzna zostanie przewieziony do jednego z aresztów. Przestępstwo, o które jest podejrzewany zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Please provide full Credentials Infomation