updated 8:31 PM CEST, May 22, 2019
A+ A A-

Zatrzymana za kradzieże w akademiku

  • Napisane przez KSP
  • Dział: Akcje policji
Zatrzymana za kradzieże w akademiku fot. Komenda Stołeczna Policji

Funkcjonariusze z warszawskiego Mokotowa zatrzymali 34-latkę, która okradała pokoje w akademiku. Jej łupem padały wartościowe przedmioty, takie jak laptop i telefon komórkowy.

Sylwia S. była już wcześniej notowana przez policję za kradzieże. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd.

Kilka tygodni temu policjanci z Mokotowa zostali powiadomienie o kradzieżach jakie miały miejsce na terenie akademika. Z uzyskanych informacji wynikało, że z otwartych pokoi ginęły wartościowe przedmioty pozostawione przez pokrzywdzonych, którzy na chwilę wychodzili z pomieszczenia. Łupem złodzieja padł laptop oraz telefon komórkowy, a straty oszacowano na blisko 3 tysiące złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Powiązali oni wszystkie zdarzenia. Po przeanalizowaniu zapisów z monitoringu oraz przesłuchań świadków wytypowali, iż odpowiedzialna za te kradzieże może być 34-letnia Sylwia S. Kilka dni temu policjanci zatrzymali ją na terenie Woli. Kobieta nie stawiała oporu, przyznała się do kradzieży. Usłyszała zarzuty, działając w okresie recydywy. Grozi jej teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation