updated 4:42 PM CET, Dec 8, 2017
A+ A A-

Adaptacja zakończona włamaniem

Adaptacja zakończona włamaniem fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z wydziału mienia dotarli do mężczyzny, który podejrzewany był o kradzież z włamaniem. 36-letni Dariusz M. w styczniu tego roku po 7 latach opuścił zakład karny, a kilka dni temu włamał się do wiaty, z której ukradł koła, felgi i opony.

Przestępstwa tego dopuścił się na terenie i na szkodę ośrodka adaptacyjnego, którego był mieszkańcem. usłyszał zarzut, czyn popełnił w warunkach recydywy.

Do wydziału mienia wpłynęła sprawa dotycząca kradzieży kół, opon i felg z wiaty ośrodka adaptacyjnego. Wartość start wyniosła prawie 2 tysiące złotych. Policjanci z wydziału zajmującego się przestępczością przeciwko mieniu przeanalizowali dokładnie sprawę, przeprowadzili rozpoznanie i sprawdzenia i na tej podstawie ustalili kim był prawdopodobny sprawca. Okazał się nim 36-letni Dariusz M. Mężczyzna by ł mieszkańcem ośrodka, gdzie doszło do przestępstwa. W tym roku w styczniu po 7 latach opuścił więzienie i zamieszkał w palcówce adaptacyjnej. Niestety kilka dni temu wyłamał kłódkę i włamał się do wiaty skąd ukradł koła, opony i felgi aluminiowe.

Policjanci zatrzymali go, a następnie i przedstawili zarzut, podejrzany przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C