updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Zatrzymany podejrzany o włamania do baru

Zatrzymany podejrzany o włamania do baru fot. Komenda Stołeczna Policji

W ręce kryminalnych wpadł 53-letni Krzysztof W., który podejrzany jest o włamania do jednego z barów z tzw. szybkim jedzeniem w Mińsku Mazowieckim. 53-latek usłyszał już dwa zarzuty karne dotyczące włamań do tego samego lokalu gastronomicznego.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia opisywanych przestępstw i dobrowolnie poddał się karze. Z uwagi na fakt, że będzie odpowiadał jako recydywista, mężczyzna poddał się bezwzględnej karze pozbawienia wolności.

Niespełna tydzień temu w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Mireckiego miały miejsce dwa włamania do jednego z barów z tzw. szybkim jedzeniem. Nieznany sprawca dwukrotnie wyważał drzwi od zaplecza, wchodził do środka i kradł pieniądze. Za pierwszym razem jego łupem padła gotówka z kasetki, za drugim ukradł całą kasetkę z pieniędzmi.

Namierzeniem sprawcy zajęli się mińscy kryminalni. To właśnie oni wpadli na trop mężczyzny, który mógł mieć bezpośredni związek z włamaniami. Do policyjnego aresztu trafił 53-letni Krzysztof W. z Mińska Mazowieckiego.

Zebrany przez policjantów z dochodzeniówki materiał dowodowy wstępnie uprawdopodobnił, że Krzysztof W. mógł mieć na koncie opisywane włamania. Ostatecznie usłyszał on dwa zarzuty karne dotyczące dokonania włamań działając w warunkach recydywy.

Podejrzany przyznał się do wszystkich zarzucanych mu przestępstw i dobrowolnie poddał się bezwzględnej karze pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation