updated 12:25 PM CET, Jan 23, 2018
A+ A A-

Kierowca bez uprawnień, pasażer z narkotykami

Kierowca bez uprawnień, pasażer z narkotykami fot. Komenda Stołeczna Policji

Nocna policyjna kontrola audi zakończyła się zatrzymaniem pasażera i stwierdzeniem bezprawnego prowadzenia pojazdu przez kierowcę. Podczas kontroli 25-latka grodziscy funkcjonariusze znaleźli przy nim ponad 2 gramy amfetaminy. Sprawdzenie danych 26-latka wykazało z kolei, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania samochodami.

Mateusz Ł. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a Jarosław L. prawdopodobnie odpowie za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

Tuż po północy grodziscy policjanci pełniący służbę na terenie baranowskiej gminy podjęli kontrolę osób w stojącym na parkingu audi. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na zachowanie pasażera, który na ich widok próbował schować coś pod ubraniem. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ukrywał 4 torebki z amfetaminą. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 25-latek zatrzymany.

Złamanie prawa wykazała również kontrola kierowcy. Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania samochodami. 26-latek musiał opuścić auto, a aktualność decyzji o cofnięciu uprawnień policjanci sprawdzą w starostwie.

Po sporządzeniu dokumentacji procesowej Mateusz Ł. usłyszał zarzut posiadania ponad 2 gramów środków odurzających. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze za to przestępstwo. Jarosław L. prawdopodobnie odpowie za prowadzenie pojazdu mimo cofnięcia uprawnień.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C