updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Zaatakował pracownika ochrony

Zaatakował pracownika ochrony fot. Komenda Stołeczna Policji

Grodziscy policjanci, tuż po zdarzeniu, zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o pobicie w miejscu pracy. Poszkodowany pracownik ochrony trafił do szpitala, a 40-latek do policyjnej celi.

Robert T. usłyszał zarzut naruszenia czynności ciała. Za to przestępstwo grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Po 13.00 grodziscy policjanci otrzymali informację o pobiciu na terenie budowy w Milanówku. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili, że pracownik ochrony po wymianie zdań z jednym z pracowników został kilkakrotnie uderzony przez niego drewnianym przedmiotem i doznał obrażeń głowy. Sprawca pobicia uciekł z terenu budowy. Policjanci natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania w okolicy.

Chwilę później na tej samej ulicy zauważyli osobę podobną do ustalonego rysopisu. 40-latek został zatrzymany i szybko rozpoznany przez poszkodowanego. Pobity mężczyzna trafił do szpitala, a zatrzymany do policyjnej celi. Policjanci z Milanówka zebrali materiały, które pozwoliły na przedstawienie Robertowi T. zarzutu naruszenia czynności ciała. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation