updated 12:25 PM CET, Jan 23, 2018
A+ A A-

Odpowiedzą ze posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Odpowiedzą ze posiadanie znacznej ilości środków odurzających fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali dwóch mężczyzn w samochodzie, w którym znaleźli metamfetaminę. Z ponad 70 gramów tego środka odurzającego można było wydzielić około 150 porcji handlowych.

Zatrzymanie 27-letniego Jakuba U. i 23-letniego Karola P. te efekt trafnego rozpoznania operacyjnego oraz dokładnie zaplanowanej i zrealizowanej akcji śródmiejskich policjantów.

W Warszawie naa ulicy Nowogrodzkiej policjanci podjęli interwencję w stosunku do siedzących w zaparkowanym samochodzie dwóch mężczyzn. Podczas kontroli pojazdu w kieszeni drzwi od strony pasażera funkcjonariusze znaleźli foliowe torebki z zapięciem strunowym tzw. dilerki, a w nich jak się później okazało częściowo już poporcjowaną metaamfetaminę.

Kierowca i pasażer oświadczyli, że środki odurzające kupili od przypadkowo poznanego mężczyzny za 2000 złotych. W związku z popełnionym przestępstwem obaj zostali zatrzymani. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających Jakubowi U. i Karolowi P. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C