updated 10:57 AM CEST, Apr 24, 2019
A+ A A-

Zatrzymany w dniu zgłoszenia

Zatrzymany w dniu zgłoszenia fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Wesołej w przeciągu zaledwie kilku godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia o kradzieży z włamaniem zatrzymali podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa oraz odzyskali skradziony łup. Jak ustalono, 28-letni Paweł F. najprawdopodobniej włamał się do pomieszczenia magazynowego swego pracodawcy i wyniósł elektronarzędzia o wartości 5 tysięcy złotych, a następnie więcej się nie pojawił, nigdzie też nie można go było znaleźć.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do komisariatu w Wesołej zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o kradzieży z włamaniem w swojej firmie. Sprawca dostał się do jednego z magazynów, skąd ukradł elektronarzędzia warte 5 tysięcy złotych. Właściciel wskazał co prawda kogo bezpośrednio podejrzewa o dokonanie przestępstwa, ale posiadał jedynie częściowe dane mężczyzny. Był to jeden z pracowników, zatrudniony na krótko i od niedawna, stąd brak szczegółowych informacji na jego temat. Po kradzieży z włamaniem mężczyzna więcej się w pracy nie pojawił i nigdzie nie można było go odnaleźć.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z komisariatu przy ulicy 1 Praskiego Pułku. Błyskawicznie przeprowadzili kilka niezbędnych sprawdzeń i ustaleń operacyjnych i już po kilku godzinach zatrzymali 28-letniego Pawła F., a także odzyskali i zabezpieczyli skradzione rzeczy.

Please provide full Credentials Infomation