updated 6:15 PM CET, Mar 18, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Podczas sprzeczki wyciągnął tasak

Podczas sprzeczki wyciągnął tasak fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Piaseczna zatrzymali 48-letniego obywatela Wietnamu, który na targowisku miejskim podczas sprzeczki zaatakował pięściami oraz tasakiem 59-latka. Poszkodowany nie odniósł na szczęście poważnych obrażeń. Podejrzewany został osadzony w policyjnej celi, a funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego ustalą teraz szczegóły dotyczące tego zdarzenia.

24 maja na targowisku miejskim w Piasecznie doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami. Jak już ustalili policjanci z wydziału patrolowego, 48-letni obywatel Wietnamu podczas wjazdu samochodem na teren placu targowego uszkodził przewód energetyczny. Początkowo zwrócona mu uwaga przerodziła się w sprzeczkę pomiędzy nim a 59-letnim mężczyzną. Ze wstępnych informacji wynika, że w pewnym momencie obywatel Wietnamu sięgnął po znajdujący się w jego samochodzie tasak i zaatakował. Poszkodowany zasłaniał się przed ciosami dzięki czemu uniknął on obrażeń od tego narzędzia.

Doznał on kilku na szczęście niegroźnych uderzeń pięścią. Wezwani na miejsce policjanci z prewencji odnaleźli podejrzewanego mężczyznę i przewieźli do piaseczyńskiej komendy, po czym osadzili go w policyjnej celi. Mundurowi odnaleźli również tasak, którym posługiwał się 48-latek, znajdował się on pod jego samochodem.

Obecnie wyjaśnieniem tego co wydarzyło się na targowisku miejskim zajmą się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Please provide full Credentials Infomation