updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Narkotyki w piwnicy

Narkotyki w piwnicy fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 33-letni Bogdan B. wpadł w zasadzkę zorganizowaną przez funkcjonariuszy, w momencie, kiedy w piwnicy jednego z bloków na Ochocie próbował ukryć prawie kilogram marihuany.

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową ustalili, że 33-letni mieszkaniec Warszawy ma nabyć narkotyki i ukryć je w jednej z piwnic bloku na Ochocie. W związku z tym zorganizowali zasadzkę.

W pewnym momencie zauważyli mężczyznę z czerwoną torbą na ramieniu, który wszedł do jednej z klatek w bloku. Tam swoje kroki skierował do jednej z piwnic, gdzie ukrył torbę. Został zatrzymany w momencie, kiedy opuszczał piwnicę.

Policjanci dokładnie sprawdzili pomieszczenia piwniczne. W jednym z nich zauważyli czerwoną torbę, którą wcześniej miał przy sobie 33-letni Bogdan B. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że są w niej środki odurzające w postaci marihuany i zbrylonej substancji koloru białego.

Mężczyzna został zatrzymany. Prokurator przedstawił 33-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu Bogdan B. został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl