updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Ukradł mrożonki i konsolę z grami

Ukradł mrożonki i konsolę z grami fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z patrolówki rozpoznali podejrzanego o kradzież mrożonek oraz konsoli i gier. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, w jego mieszkaniu funkcjonariusze zastali inne osoby, znaleźli rozdarty karton po konsoli i grach, a po otwarciu lodówki wysypały się z niej skradzione mrożonki. Towar mundurowi zabezpieczyli i przekazali właścicielowi. 35-letni Łukasz S. został zatrzymany przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu dwa dni później.

Patrolowcy zareagowali na kradzież. Do zdarzenia doszło na ulicy, z otwartego samochodu dostawczego sprawca zabrał karton z mrożoną marchewką, która miała trafić do sklepu oraz pudełko z konsolą do gry i grami. Mundurowi od razu ustalili kim jest podejrzany o kradzież tych rzeczy. Błyskawicznie pojawili się w mieszkaniu mężczyzny. Tam zastali kilka osób, wśród nich nie było jednak podejrzewanego. Funkcjonariusze znaleźli rozerwany karton po konsoli z grami, a z lodówki wysypało się kilkanaście opakowań mrożonej marchewki z groszkiem.

Ustalonego przez patrolowców 35-letniego Łukasza S. zatrzymali dwa dni później policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Mężczyzna tłumaczył, że nie pamięta zdarzenia, bo najwyraźniej musiał być pijany. Śledczy przedstawili mu zarzut dokonania kradzieży. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl