updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Podejrzany o kradzież roweru zatrzymany

Podejrzany o kradzież roweru zatrzymany fot. Komenda Stołeczna Policji

Wywiadowcy z warszawskiej Woli kolejny raz doprowadzili do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o kradzież roweru. Policjanci przeglądając monitoring ze zdarzenia, rozpoznali na nim 30-latka, który mógł mieć związek ze zdarzeniem. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży w warunkach recydywy.

Funkcjonariusze przeglądając nagranie z monitoringu ze zdarzenia rozpoznali na nim 30-latka mogącego mieć związek z kradzieżą, do której doszło w listopadzie ubiegłego roku.

30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany przez wywiadowców, również do spraw związanych z kradzieżą. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży w warunkach recydywy. W trakcie przesłuchania Tomasz N. przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl