updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Myślał, że umawia się z 14-latką

Myślał, że umawia się z 14-latką fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z warszawskiej Białołęki po otrzymaniu zgłoszenia o prawdopodobnym pedofilu zaplanowali zasadzkę na mężczyznę, który przyszedł na spotkanie z 14-latką. Nie spodziewał się jednak, że będzie tam osoba podająca się za nieletnią dziewczynę oraz funkcjonariusze z pobliskiej jednostki.

Policjanci z komisariatu na Białołęce zostali zaalarmowani przez prywatną osobę, która za pośrednictwem Internetu poznała pedofila. Jak wyjaśniła funkcjonariuszom na portalu randkowym komunikowała się z mężczyzną, który myśląc, że ma do czynienia z 14-letnią dziewczynką, usiłował umówić się na spotkanie w celu obcowania płciowego, w zamian oferując pieniądze.

Policjanci przeanalizowali otrzymane zgłoszenie i zaplanowali zasadzkę. Zgłaszający umówił się ze swoim internetowym znajomym podejrzanym o skłonności pedofilskie. W miejscu spotkania pojawili się również policjanci z tamtejszego komisariatu. 27-letni Rafał M. został zatrzymany. Mężczyzna był zaskoczony obecnością policjantów. Mundurowi zabezpieczyli jego telefon.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie, pozwolił na przedstawienie 27-latkowi zarzutów karnych. Zgodnie z decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Sąd zadecyduje o jego dalszych losach.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl