updated 12:56 PM CET, Jan 22, 2018
A+ A A-

Z imprezy sylwestrowej do aresztu

Z imprezy sylwestrowej do aresztu fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z warszawskiej Ochoty zatrzymali 35-latka, który na imprezie sylwestrowej najpierw pobił 27-letnią kobietę, a później znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyzna usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa i został objęty policyjnym dozorem.

Mundurowi kilka minut po 4.00 nad ranem zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie Ochoty, gdzie miała mieć miejsce awantura. Funkcjonariusze ustalili, że w lokalu odbywała się impreza sylwestrowa. W pewnym momencie doszło do awantury pomiędzy 35-latkiem a koleżanką jego dziewczyny, podczas której mężczyzna uderzał ją pięściami w twarz. Kobieta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Policjanci ustalili również, że mężczyzna groził pozbawieniem życia swojej dziewczynie.

Funkcjonariusze obezwładnili 35-latka, który nawet w ich obecności był wulgarny i agresywny. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty za uszkodzenie ciała, znieważenie interweniujących funkcjonariuszy i groźby. Prokurator po zapoznaniu się ze sprawą zastosował wobec 35-latka dozór policyjny dwa razy w tygodniu. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C