updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Były mąż...

Były mąż... fot. KSP

65-letni mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego odpowie przed sądem za znęcanie się nad swoją byłą żoną.

 

Mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowego, któremu pokrzywdzona opowiedziała o swoich problemach. Kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Grodziscy policjanci przygotowali już wniosek o dozór i zakaz zbliżania się sprawcy do zgłaszającej. Za popełnione przestępstwo Zbigniewowi Z. grozi nawet 5 lat więzienia.

Znieważanie, groźby, zakłócanie spokoju w nocy i regularne awantury wywoływane w domu przez byłego męża to sytuacje, które ostatnio spotykały jedną z mieszkanek miasta. Gdy agresywne zachowania nasiliły się, kobieta postanowiła szukać pomocy u dzielnicowego. Po rozmowie ze zgłaszającą policjant szybko zdecydował o zatrzymaniu 65-latka.

Grodziscy dochodzeniowcy zebrali materiały, które potwierdziły popełnienie przez zatrzymanego przestępstwa psychicznego i fizycznego znęcania się nad byłą żoną. Oprócz zarzutów przygotowali też dla mężczyzny wniosek o policyjny dozór. Prokuratura rozpatrzy też policyjny wniosek o zakaz zbliżania się sprawcy do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo Zbigniewowi Z. grozi nawet 5 lat za kratkami.

kz/ab

{jumi[*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl