updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Przegrali wyścig zbrojeń

Przegrali wyścig zbrojeń policja.pl

Uzbrojone pociski artyleryjskie znaleźli suwalscy policjanci podczas kontroli BMW. Jadący samochodem 20- i 22-latek zostali aresztowani. W ich mieszkaniach znaleziono pozostałą część „arsenału”.

 

Suwalscy policjanci patrolując ul. Modrzewiową zatrzymali do kontroli przejeżdżające tamtędy BMW. Podczas sprawdzania samochodu, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn, mundurowi znaleźli uzbrojone w zapalniki i materiał wybuchowy pociski artyleryjskie. Kierowca i pasażer trafili do policyjnego aresztu, a okolica została zabezpieczona do czasu przyjazdu grupy minersko-pirotechnicznej. Ewakuowano także mieszkańców pobliskich posesji.

Suwalscy policjanci w kontrolowanym samochodzie marki bmw znaleźli uzbrojone pociski artyleryjskie. Podobne, pochodzące z II wojny światowej przedmioty, ujawnili także w domach podróżujących samochodem mężczyzn. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęła się grupa minersko–pirotechniczna. Aresztowanymi zajmie się sąd, grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl