updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Poszukiwany ENA wpadł

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania 36-letni Krzysztof P. został zatrzymany przez policjantów w Śródmieściu. Mężczyzna w najbliższym czasie trafi przed niemiecki wymiar sprawiedliwości. Na razie, noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań.

Jak głosi komunikat Komendy Stołecznej Policji mundurowi patrolujący śródmiejskie ulice zauważyli na Al. Jerozolimskich mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek marszu. Policjanci podejrzewali, że ma coś na sumieniu, dlatego nerwowo się zachował. Podeszli do mężczyzny i wylegitymowali go.

Krzysztof P. (36 l.) widniał w policyjnej bazie danych, jako osoba poszukiwana przez niemiecki wymiar sprawiedliwości Europejskim Nakazem Aresztowania w celu ekstradycji. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy przy ul. Wilczej.
Krzysztof P. noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Teraz zostanie wszczęta procedura ekstradycyjna do Niemiec.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl