updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Areszt za ponad 2 kg marihuany

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Areszt za ponad 2 kg marihuany fot. Komenda Stołeczna Policji

Zabezpieczone ponad 2,6 kg marihuany i cztery wagi elektroniczne, to efekt działań stołecznych policjantów zwalczających przestępczość narkotykową. 31-letni Artur K. usłyszał już zarzut udziału w obrocie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do aresztu.Z ustaleń stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową wynikało, że 31-letni mężczyzna może mieć coś wspólnego ze środkami odurzającymi. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli dyskretną obserwację Artura K. Gdy mundurowi mieli niemal pewność, że mężczyzna może mieć przy sobie narkotyki, zatrzymali go.

W torbie Artura K. policjanci znaleźli dwie foliowe torebki, a w nich susz roślinny. Mundurowi zatrzymali 31-latka do wyjaśnienia, a marihuanę zabezpieczyli. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili cztery plastykowe pojemniki, wypełnione suszem roślinnym. Zabezpieczono także cztery wagi elektroniczne oraz kilka tysięcy złotych. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli 2,6 kg marihuany.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, zatrzymanemu przedstawiono zarzut udziału w obrocie znacznej ilości środków odurzających. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 12 lat. Sąd zastosował wobec Artura K. środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl