updated 3:42 PM CET, Jan 23, 2018
A+ A A-

Ukrył narkotyki w samochodzie

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Ukrył narkotyki w samochodzie fot. Komenda Stołeczna Policji

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 34-letniego Sylwestra M., który w swoim samochodzie miał ukrytą amfetaminę, marihuanę i haszysz. Na widok zbliżających się funkcjonariuszy próbował wyrzucić kluczyki od auta. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.Policjanci z Piaseczna zauważyli przy ulicy Sierakowskiego w Piasecznie mężczyznę, który jechał audi. Kiedy zauważył, że jest obserwowany i w jego kierunku zbliżają się funkcjonariusze, zamknął auto i zaczął uciekać. W trakcie ucieczki próbował wyrzucić kluczyki od auta. W tym czasie policjanci zastąpili mu drogę.

W samochodzie 34-letniego Sylwestra M. policjanci znaleźli ukryte w tunelu skrzyni biegów narkotyki. W sumie zabezpieczyli ponad 10 gram amfetaminy, blisko 4 gramy haszyszu i ponad 3 gramy marihuany popakowane w torebki strunowe. Policjanci ustalają teraz gdzie mężczyzna kupował narkotyki, oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem.

Już wkrótce zajmie się nim sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne posiadanie środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C