updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Bułgarka zatrzymana w Polsce

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Bułgarka zatrzymana w Polsce fot. Komenda Stołeczna Policji

Kryminalni z komendy stołecznej zatrzymali 31-letnią Nadyę G., obywatelkę Bułgarii. Kobieta była poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania, wydanym przez Prokuraturę Okręgową w Starej Zagorze, za nakłanianie do nierządu. Wpadła kompletnie zaskoczona, podczas kontroli.Od grudnia 2010 roku Nadya G. ukrywała się przed organami ścigania i bułgarskim wymiarem sprawiedliwości. Była ścigana w celu odbycia kary za nakłanianie do prostytucji. Bułgarscy funkcjonariusze ustalili, że kobieta może przebywać poza granicami państwa. Prokuratura Okręgowa w Starej Zagorze wydała za 31-latką Europejski Nakaz Aresztowania.

Dzięki Systemowi Informacyjnemu Schengen o poszukiwanej dowiedzieli się także policjanci z Polski. Kryminalni ze stołecznej policji, ustalili miejsce przebywania kobiety. Wpadła w jednej z podwarszawskich miejscowości. Po sprawdzeniu jej dokumentów oraz zweryfikowaniu tożsamości, Nadya G. została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Następnie zostanie deportowana do kraju, który jej poszukiwał.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl