updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Zatrzymany z kilogramem narkotyków

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Zatrzymany z kilogramem narkotyków fot. Komenda Stołeczna Policji

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 23-letniego Kamila J. W czasie przeszukania znaleziono przy nim prawie kilogram amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 12 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 23-letniego Kamila J. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może zajmować się wprowadzaniem na rynek dużych ilości narkotyków. Nie musieli długo czekać na wyniki swojej pracy. Wkrótce po rozpoczęciu obserwacji funkcjonariusze namierzyli 23-latka w taksówce w okolicach dworca wschodniego PKP.

Na parkingu przy ulicy Kijowskiej policjanci zatrzymali kompletnie zaskoczonego Kamila J. Mężczyzna miał przy sobie foliową torbę z prawie kilogramem białego proszku. Po badaniu okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli również na poczet kary pieniądze w kwocie 400 złotych.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających, za co grozi kara do 12 lat więzienia. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Kamila J. na okres 3 miesięcy. 23-latek był już w przeszłości notowany jako sprawca rozbojów.

Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl