updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Pobił za wolną jazdę

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Pobił za wolną jazdę fot. Komenda Stołeczna Policji

Zarzut pobicia kierowcy autobusu usłyszeli dwaj mężczyźni. Damian D. i Michał T. dotkliwie pobili kierowcę autobusu, który zainterweniował, ponieważ obaj mężczyźni zaczepiali pasażerów. Kilka minut po zdarzeniu, kryminalni z Targówka zatrzymali obu sprawców. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od tego, że Damian D. i Michał T. rozpoczęli swoją podróż autobusem. Byli pijani. W pewnym momencie uznali, że kierowca jedzie zbyt wolno. Rozpoczęli awanturę w autobusie, głośno krzyczeli, awanturowali się i zaczepiali pasażerów. W końcu kierowca zatrzymał autobus i zainterweniował. W tym czasie dwóch napastników uderzyło kierowcę i dotkliwie pobiło. Pasażerowie widząc co się dzieje, natychmiast zareagowali. Wypchnęli sprawców z autobusu. Ci szybko próbowali uciec.

Kryminalni z Targówka po otrzymaniu informacji o całym zdarzeniu, dosłownie po kilku minutach dostrzegli uciekających obu napastników. 25-letni Damian D. i 29-letni Michał T. zostali zatrzymani.

W komendzie po zbadaniu alkomatem, okazało się, że Damian D. miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast Michał T. miał ponad 2 promile.

Dochodzeniowcy z Targówka zebrali materiał dowodowy i przestawili obu mężczyznom zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl