updated 4:34 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Areszt za napaść z nożem

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Areszt za napaść z nożem fot. Komenda Stołeczna Policji

Intensywna praca operacyjnych z Pragi Północ i zebrany przez śledczych materiał dowodowy doprowadziły do ustalenia i zatrzymania mężczyzny, który napadł z nożem na kobietę. Jak się okazało, mężczyzna działał w warunkach recydywy. Przekazany przez policjantów w ręce prokuratora, 29-letni Karol P. usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd, na wniosek prokuratora, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy.

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę, który wszedł do sklepu, wyjął nóż i groził nim pokrzywdzonej, żądając jednocześnie wydania gotówki. Ze skradzionymi pieniędzmi szybko uciekł. Po uzyskaniu informacji, jaka dotarła do kryminalnych z Pragi Północ, funkcjonariusze natychmiast wkroczyli do akcji i zajęli się ustaleniem sprawcy rozboju. Po zebraniu materiału dowodowego mundurowi zatrzymali 24-letniego Karola P.

Krany wcześniej mężczyzna jest podejrzewany o napaść z nożem w ręku na ekspedientkę. Karol P. trafił za kratki. W tym czasie śledczy z Pragi Północ zebrali materiał dowodowy i przekazali mężczyznę w ręce prokuratora. Karol P. usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd, na wniosek prokuratora, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation