updated 6:15 PM CET, Mar 18, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Trzy promile kierowcy autobusu

Trzy promile kierowcy autobusu fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Rembertowa wczoraj w późnych godzinach wieczornych zatrzymali pijanego kierowcę autobusu. 51-letni Piotr G. w trakcie badania alkomatem wydmuchał prawie 3 promile alkoholu.

Mężczyzna jadąc ulicą Żołnierską zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do pobliskiego lasu. Kierowca trafił do szpitala. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności. Za jazdę pod wpływem alkoholu 51-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Rembertowie zostali wezwani na ul. Żołnierską, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego. Po przybyciu na miejsce ustalili, że kierowca autobusu wjechał do przydrożnego lasu. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że nagle zasłabł za kierownicą, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do kompleksu leśnego.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. W tym czasie policjanci przebadali kierowcę autobusu na zawartość alkoholu. Okazało się, że 51-latek był nietrzeźwy. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście wewnątrz pojazdu nie było pasażerów. Mężczyzna z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości 51-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation