updated 2:21 PM CET, Mar 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

215 km/h na S-2

215 km/h na S-2 fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z warszawskiego wydziału ruchu drogowego, którzy w niedzielnych godzinach południowych patrolowali ulice Warszawy, zatrzymali na trasie S-2 kierującą Mercedesem, która jechała wyprzedzając inne samochody przy trudnych warunkach atmosferycznych z prędkością przekraczającą 200 km/h.

Policjanci natychmiast ruszyli za Mercedesem, gdy zauważyli pirata. Ten cały czas jechał bardzo szybko i w krótkim czasie rozpędził się do ponad 200 km/h. W pewnym momencie policyjny videorejestrator wskazał prędkość 215 km/h. Kierowca zwolnił dopiero, gdy zorientował się, że policjanci dali mu znak do zatrzymania. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 100 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowcą samochodu jest 20-latka z.... rocznym stażem za kierownicą. Teraz będzie musiała wytłumaczyć swoje zachowanie przed Sądem, gdyż ze względu na spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zdecydowali o zatrzymaniu jej prawa jazdy. W dalszą drogę pojechała już jako pasażer.

Przypomnijmy, że od weekendu na stołecznych drogach mamy niekorzystne warunki atmosferyczne. Prędkość ponad 200 km/h przy zalegającym na jezdni błocie pośniegowym jest ogromnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu.

Please provide full Credentials Infomation