updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Jechał po alkoholu

Jechał po alkoholu fot. Komenda Stołeczna Policji

Miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi. Kierując bmw, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem, po czym odbił się i uderzył w zaparkowanego na parkingu hyundaia. Dwie osoby z opla trafiły do szpitala na obserwację.

Policjanci z Woli już przedstawili 63-letniemu Leopoldowi M. zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu teraz kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Po 14.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Raginisa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni Leopold M. kierujący bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem, po czym odbił się i uderzył w zaparkowanego na parkingu hyundaia. W wyniku odniesionych obrażeń dwie osoby z opla trafiły do szpitala na obserwację.

W policyjnym areszcie osadzono natomiast Leopolda M. Po badaniach okazało się, że kierowca był pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi. Wczoraj śledczy z Woli przedstawili mu zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce odpowie również za spowodowanie wypadku bądź kolizji. Wszystko uzależnione jest od opinii biegłego sadowego z zakresu medycyny sadowej. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu teraz kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation