updated 8:13 PM CET, Jan 17, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Tragiczny wypadek na obwodnicy Jabłonny

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Dla kierowców
Tragiczny wypadek na obwodnicy Jabłonny fot. Komenda Stołeczna Policji

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj rano na obwodnicy Jabłonny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla corsy wykonując manewr skrętu w lewo prawdopodobnie nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i na czerwonym świetle przejechał skrzyżowanie doprowadzając tym samym do zderzenia z dwoma innymi pojazdami. 69-letni kierowca opla poniósł śmierć na miejscu.Jedna osoba martwa, dwie ranne i trzy rozbite samochody to bilans wypadku, do którego doszło wczoraj rano. Wszystko wskazuje na to, że to najprawdopodobniej 69-letni kierowca opla corsy ponosi winę za to, co się stało około godziny 9:00 na obwodnicy Jabłonny. Z ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących w miejscu zdarzenia wynika, że opel corsa jechał z kierunku Legionowa, na skrzyżowaniu kierowca podjął decyzję o skręcie w lewo ignorując najprawdopodobniej nadawane przez sygnalizator czerwone światło.

Na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu mercedes jadący z kierunku warszawy z impetem uderzył w prawy bok opla corsy a ta z kolei w jeszcze inny samochód osobowy. W wyniku odniesionych obrażeń 69-letni kierowca opla poniósł śmierć na miejscu. Dwie ranne osoby z mercedesa pasażer i kierowca zostały przewiezione do szpitala.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą, aby do takich tragicznych w skutkach wypadków dochodziło jak najrzadziej.

{jumi [*9]}

Warszawa